Июнь , Четверг 30 2022
Самое важное:
Домой / Новости / З Днем Прапора України!

З Днем Прапора України!

Вітаємо усіх наших відвідувачів, клієнтів та весь український народ з ДНЕМ ПРАПОРА і ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Сьогодні, 23 серпня, відзначається День Державного Прапора України. Це символ нації, за який боролися і гинули українські солдати в зоні АТО. Це гордість, коли його здіймають українські спортсмени. Це самоідентифікація, коли прапор тримають в руках українці у всіх куточках планети. Зі святом!

Це свято з’явилося завдяки підписанню в 2004 році відповідного президентського указу. У той час главою держави в Україні був Леонід Кучма. До 2004 року день українського прапора відзначали тільки в Києві у вигляді муніципального свята. За офіційною версією, 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Освячення Національного прапора було проведено священиком УАПЦ Петром Бойком. Якраз до цієї події і прив’язаний Указ Президента України, Л.Кучми, «Про День Державного Прапора України» № 987/2004, написана відповідна картина на стіні ВРУ, а цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ. Наступного дня Україна проголосила незалежність.

Історія синьо-жовтого прапора дуже давня. Починаючи з часів хрещення Русі, ці кольори завжди були присутні на прапорах Української держави різних століть. Приблизно в тому ж варіанті, як ми бачимо його зараз, український прапор було піднято у Львові в червні 1848 року. У 1917-1919 роках навіть більшовики користувалися в Україні синьо-жовтим прапором. Синій колір на прапорі означає мирне небо, а жовтий — пшеничні ниви.

Докладно почитати про наш прапор можна на цій сторінці.

День Прапора

Відділ компанії Ларсен — ФЛАГИ з 2004 року є офіційним представником шведського концерна Flagmore, найкрупнішого в світі виробника флагштоків із склофібри (скловолокна).

ФЛАГИ та ФЛАГШТОКИ можно купити, написавши нам листа на нашу пошту: flagi@larsen.com.ua, або зробити замовлення в нашому інтернет-магазині в розділі Онлайн-заказ. Замовивши флагштоки в компанії «Ларсен» ви отримаєте повний спектр послуг, від допомоги в виборі флагштока, до монтажу флагштоків по всій Україні.
Цікавить ціна?
Дзвоніть:
(044) 334-56-56
(050) 382-14-89